Корзина
Сертифицированная компания Prom.ua
ТОЛЬКО ОРИГИНАЛЬНАЯ ПРОДУКЦИЯ✓ Выгодные цены ✓ Широкий выборАкция ››› Товар дня
+380638324510
ГООООЛ› спортивная и футбольная экипировка, обувь, мячи, форма, бутсы, сумки, аксессуары, атрибутика

До Євро-2012 українська збірна – «під оселедець»

До Євро-2012 українська збірна – «під оселедець»

Українські перукарі збираються запровадити до Євро-2012 нову зачіску, підстригши гравців національної збірної «під козаків».

Українські перукарі збираються запровадити до Євро-2012 нову зачіску. Відпрацювати її вони хочуть на футболістах, підстригши гравців національної збірної «під козаків», пише видання «Сегодня».

«Зараз ми спілкуємося з нашими футболістами, щоб у 2012 році Україна як господарка турніру могла би запровадити нову лінію моди, яка включатиме зачіски», — розповів президент Союзу перукарів України Олексій Антонюк. На переконання останнього, якби Андрій Шевченко або якийсь гравець «Шахтаря» вийшов би на поле «з оселедцем», то це могло б повторити Бекхема, завдяки якому у світі став популярним ірокез.

Натомість, самі футболісти від ідеї перукарів не в захваті. За словами захисника донецького «Шахтаря» і збірної України Дмитра Чигринського, нова зачіска для футболістів – безглуздя. «Можливо, для перукарів і папарацці це буде суперкруто і креативно, але потрібно подумати і про нас. Ніколи би в житті не підстригся «під оселедець», — каже Чигринський. Погоджується з ним і колега по командам Алексій Гай. «Нехай ті, хто таке вигадав – і роблять собі такі зачіски», — заявив гравець «Шахтаря» і національної збірної.

Предыдущие новости